A nyíracsádi parókia hagyománya az, hogy templomuk búcsúja előtt ünnepélyesen adják fel a betegek kenetének szentségét.
48 idős és beteg erősödött meg Krisztus által a kenetben szeptember 29-én. A liturgián Ignácz András nyírlugosi parókus szolgált. A gyóntatásban Tarapcsák János atya, nyírmártonfalvai parókus segített a helyi parókusnak és káplánnak.
VEZETŐ HÍREK
Bennünket is kiválasztott – Keresztelő Szent János születésének ünnepe Debrecenben
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász
Bölcsődevezetőt keresünk Debrecenbe
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
Bennünket is kiválasztott – Keresztelő Szent János születésének ünnepe Debrecenben
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász
Bölcsődevezetőt keresünk Debrecenbe
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász
Bennünket is kiválasztott – Keresztelő Szent János sz...
Útravaló a görögkatolikus iskolákból ballagó nyolcadi...