Az Előszenteltek Liturgiája a bizánci egyház sajátos nagyböjti szertartása. Szerdán és pénteken, valamint a nagyhét első három napján végzik. Fülöp metropolita atya vezetésével, részvételével az alábbi helyszíneken tudunk bekapcsolódni a közös imába.
Április 05. szerda, 17:30 Debrecen, Attila téri főszékesegyház
VEZETŐ HÍREK
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász