Nyíradonyban tartotta központi tanévnyitóját a Hajdúdorogi Főegyházmegye - videóval
2022-08-31 16:02:41
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Oktatás
Iskola
"Úgy kell ragyognotok, mint a csillagoknak a mindenségben" (Fil 2,12-15) - ez a 2022/23-as tanév jelmondata a Hajdúdorogi Főegyházmegyében. A központi évnyitó Nyíradonyban volt, ahol a Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda új épületszárnyának szentelését követően a templomban, déli istentiszteleten kérték Isten áldását az előttünk álló tanévre. Az ünnepséget a Görögkatolikus Médiaközpont élőben közvetítette. Fülöp metropolita atya buzdító gondolatait az alábbiakban teljes egészében meghallgathatják.
-
VEZETŐ HÍREK
Bennünket is kiválasztott – Keresztelő Szent János születésének ünnepe Debrecenben
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász
Bölcsődevezetőt keresünk Debrecenbe
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
KAPCSOLÓDÓ MÉDIA
Fülöp atya tanévnyitó 2022
VEZETŐ HÍREK
Bennünket is kiválasztott – Keresztelő Szent János születésének ünnepe Debrecenben
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász
Bölcsődevezetőt keresünk Debrecenbe
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
Kistelepülésekre juttatott el adományokat a karitász
Bennünket is kiválasztott – Keresztelő Szent János sz...
Útravaló a görögkatolikus iskolákból ballagó nyolcadi...