Evangélikus–görögkatolikus püspöktalálkozót tartottak Budapesten
Évenként szokott találkozni a két vezető testület, az evangélikus és a görögkatolikus egyházak püspökei. Idén, február 9-én a görögkatolikusok voltak a házigazdák az Aranyszájú Szent János Kulturális Központban. Fülöp metropolita, Atanáz és Ábel püspök atyák látták vendégül Szemerei János elnök-püspököt Kondor Péter és Keczkó Pál püspök urakkal együtt, s a vendégek között volt még Kramer György országos irodaigazgató is.