Kezdőlap
Hírek
Hírfolyam
Videók
Eseménynaptár
Archívum
Címkék
Pályázatok
Benned bízom!
Rólunk
Történetünk
Püspökeink
Alapító bulla
Nemzeti kegyhely
Adattár
Papjaink
Parókiák
Intézmények
Alapítványok
Településjegyzék
Dokumentumok
Beruházások
Liturgia
Szertartásaink
Dallamvilág
Egyházi év
Útmutató
Zsoltárok
Napi Evangélium
Szentírás
Élő közvetítés
Lelkiatya
Kapcsolat
Impresszum
Elérhetőség
Ajánlott oldalak
Visszajelzés
Gyermekvédelmi bejelentés
Akadálymentesített változat
Új helyszínen lesz a kántorok találkozója
Szintén változott a jelentkezés telefonszáma és az elektronikus postaláda címe is. Kérjük, erre figyeljenek majd a regisztráció során!
Véradásra várják a jó szándékú embereket
Segítsen novemberben is, ha teheti!
Pap-kispap foci: a találkozás lehetősége
Minden évben új helyszínen várja a futball kedvelőit a pap-kispap foci, idén Debrecenben, az Érseki Hivatal látta vendégül a sportos atyákat és szeminaristákat.
November 1: emlékműsor és megemlékezés is lesz Debrecenben
A görögkatolikus egyház is részt vesz a közös megemlékezésen
CSÉN - avagy családi életre nevelés a görögkatolikus iskolákban
Szakmai napon oszthatták meg tapasztalataikat egymással a pedagógusok.
Debreceni vendégek Angliában
Minden hónapban egyszer találkoznak a hazánkból elszármazott görögkatolikusok Londonban.
Mozdulj Debrecen! Mozdulj a Szent Lászlóval!
A Szent László Görögkatolikus Gimnázium és Technikum is sportolni hívja a fiatalokat
A Szűz ma még jelen van az Úr hajlékában
Egy nappal az október 23-i nemzeti ünnep előtt érzelmes búcsút vettünk az Attila téri főszékesegyháztól. Egy hosszabb időre ez volt az utolsó vasárnap, amit a számunkra oly kedves templomunkban ünnepelhettünk.
Új liturgikus rend Debrecenben
A felújítási munkálatok ideje alatt új helyszíneken vehetünk részt a szertartásokon.
Díjazottjaink: Juhász Éva és Figeczki Tamás!
Kiosztották a Csokonai-, a Hatvani-, a Hajós Alfréd-, a Dóczy Gedeon- és Boncz László-díjakat.
Lépésről lépésre tudják őket támogatni
Újabb lakásotthonokat alakítanak ki Debrecenben, ahol fogyatékkal élőknek nyújtanak majd mindennapi segítséget
Kántor a debreceni főszékesegyházban
A pályázat benyújtásának határideje: 2023. október 22.
Elkezdődik a főszékesegyház felújítása
Felújítják az Istenszülő Oltalma görögkatolikus főszékesegyházat Debrecenben - hangzott el a Hajdúdorogi Főegyházmegye mai sajtótájékoztatóján. Az Attila téri templomban ezen a hétvégén tartják az utolsó Szent Liturgiát.
Mit üzennek az egyházatyák korunk emberének?
Újabb előadásra gyűltek össze az érdeklődők a debreceni Myra Kávézóban. Ez az idei Teológia Bár sorozatunk második állomása volt.
A BMW dolgozói segítettek a debreceni idősek otthonánál
Ez nem a 72 óra része. Ez szimpla jó szándék. A javából.
Elindult a Mozdulj, Debrecen! iskolaprogram
A Szent László Gimnázium is mozogni hívja a fiatalokat
Több iskolánk is bemutatkozik a pályaválasztási kiállításon
30 százalékkal nőtt a szakképzésbe jelentkezők száma az elmúlt években
Az egyházatyák üzenete korunk emberének
A Bár ajtaja minden jóakaratú ember előtt nyitva áll!
Ismét beszólhatunk a papnak!
A Szólj Be a Papnak és a debreceni Keresztény Értelmiségiek Szövetsége közös vitaestet rendez a cívisvárosban
Hello Szakma!
A rendezvény október 5-6-án várja az érdeklődőket a Nagyerdei Stadionban, ahol több, Debrecenben működő görögkatolikus intézményünk is bemutatkozik majd.
...
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
...