A kerületi hit- és erkölcstanverseny eredményei

A kerületi hit- és erkölcstanverseny eredményei

2018-02-07 08:49:04
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Ifjúsági
Oktatás
Országos görögkatolikus hit- és erkölcstanversenyt rendeztek az ifjúság évében

Sok fiatal várta izgatottan az Országos Görögkatolikus Hittanverseny kerületi fordulóját.  Gratulálunk minden résztvevőnek, és a Hajdúdorogi Főegyházmegye továbbjutóinak! A következő megmérettetés 2018. február 17-én lesz Hajdúdorogon. Szeretettel várjuk a fiatalokat!

NTP-TMV-17-0090 

Kerületi hittanversenyek – a továbbjutó csapatok 

5-6. osztály

Szegedi Esperesi Kerület                                                                                             Felkészítő

1.

Szolnok

Lakatos Csenge, Hegyi Nóra, Darázs Dorka

Szkiba Tibor

2.

Kecskemét

Bódi Enikő, Tőkés Maja, Lazaridész Bereniké Dóra

Feczák László

Budai Esperesi Kerület

1.

Érd

Nagy Zsuzsanna, Osváth Júlia, Osváth Tímea

Szabó Mihály

2.

Csepel-Halásztelek

Kerezsi Alex, Magyar Vivien Lívia, Oroszi Romina Lolita

Jaczkó Ádám

Pécsi Esperesi Kerület

1.

Dunaújváros

Barna Bettina, Hutás Petra, Jámbor Zsófia

Kovács István

2.

 -

 -

 -

Pesti Esperesi Kerület

1.

Rózsák tere

Bánóczi Eszter, Kozák Jázmin, Szabó Dorottya

Koroknai Gabriella

2.

Rózsák tere

Szabó Dorián, Tóth Csaba

Koroknai Gabriella

Hajdúdorogi Esperesi Kerület

1.

Hajdúdorog

Búza Nikolett, Szabó Eszter, Simon Dóra

Dalanics Zoltán

2.

Hajdúböszörmény

Kathi Beáta, Szirány Csenge, Szepesi Melinda

Bodogán Lászlóné

Nyíradonyi Esperesi Kerület

1.

Létavértes

Kiss Gabriella, Kovács Hajnalka, Boldog Gréti

Máté Ilona

2.

Álmosd

Balla Krisztián, Gyöngyösi Petra

Jaczkó Dániel

Debreceni Esperesi Kerület

1.

Debrecen, Attila tér

Szabolcs Dóra, Nagy Lukács, Balla József

Zuró József

2.

Hajdúsámson

Fejér Viktória, Kerekes Szilvia, Furkó Dóra

Molnárné Ostváth Emma

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7-8. osztály

Szegedi Esperesi Kerület                                                                                                  Felkészítő

1.

Kecskemét

Wenzel Dave, Pistár Zoltán

Feczák László

2.

Szeged

Mártha Mária, Widmár Kiliána, Tóth Alexandra

Szaplonczay Miklós

Budai Esperesi Kerület

1.

Csepel – Halásztelek

Hohmann Natasa, Holovszky Gábor, Marinkás Andrea

Prodán Gáborné

2.

 -

 -

 -

Pécsi Esperesi Kerület

1.

Dunaújváros

Barna Péter Bálint, Bósa Andor

ifj. Obbágy László

2.

 -

 -

 -

Pesti Esperesi Kerület

1.

Rózsák tere

Nádasi Róza Sára, Szakos Máté, Ulicsák Miklós

Koroknai Gabriella

2.

Kispest

Dzama-Demjén Péter, Kosztyú Vanda

Boros András

Hajdúdorogi Esperesi Kerület

1.

Hajdúböszörmény

Poczetnyik Dóra, Varga Péter, Szanas Tamara

Bodogán Lászlóné

2.

Hajdúböszörmény

Dobó Attila, Berki Botond, Pipó Máté

Palánki Ildikó

Nyíradonyi Esperesi Kerület

1.

Létavértes

Szabó Csongor, Nagy József, Balogh Nóra

Szimicsku Ferenc

2.

Létavértes

Kovács Sándor, Zurbó Benjámin, Vida Csaba

Szimicsku Ferenc

Debreceni esperesi kerület

1.

Debrecen, Attila tér

Urbán Tamás, Nagy Zsolt, Nagy Lora

Medvéné Farkas Judit

2.

Debrecen-Tócoskert

Kurely Emese Bíborka, Héczey-Szabó Bence

ifj. Pásztor István

 

Egyházi iskolások

5-6. osztály

 

 

1.

Baltazár Dezső Református Általános Iskolába, Hajdúböszörmény

Szarvas Márk, Nagy Natália, Szoboszlai Dávid

Bodogán Lászlóné

2.

Budai Parókia

Bodó- Nagy Helga, Somogyi Róza

Takács-Muhar Éva

3.

Ciszterci Nevelési Központ Szent Margit Ált. Isk., Pécs

Vas Domonkos, Zajácz Veronika, Érsek Boglárka

Zajácz Gábor

4.

Csepel – Halászteleki Parókia

Bednanit Hanna, Juszász Eszter, Takó Richárd

Prodán Gáborné

5.

Egyetemi Katolikus Iskola

Mócz Noémi, Török Viktor, Ugrin András

Koroknai Gabriella

6.

Hajdúdorogi Parókia

Feldmajer Ágnes, Rehó Attila, Tóth Máté

Boksay péter

7.

Kecskeméti Parókia

Gombos Milán, Pistár Anna

Feczák László

8.

Kispesti Parókia

Ihnáth Zsombor, Wáczek Félix, Somogyi Ádám

Boros  András

9.

Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző F.I. Gyakorló Ált. Isk. Debrecen

Pataky Panna, Sztojka Albert

Lőrinczi Zoltán

10.

Nyíracsádi Parókia

Simon Ábel, Krekk Petra, Kerti Borbála

Simonné Czentye Anikó

11.

Nyíradonyi Parókia

Ádámku Viktória, Gliga Léna, Gilányi Hajnalka

 

Papp Miklós

12.

Pomázi Parókia

Lengyel Vendel, Dudás Boldizsár, Mosolygó Ágoston

Mosolygó Péter

13.

Rákosmenti Parókia

Horvát-Karajz Julia, Andrási Zalán, Gulybán Gréta

Gulybán Gergely

14.

Református Ált. Isk., Hajdúnánás

Bőti Viktória, Kabai Patrik, Prepuk Inez

Szaplonczay Gergely

15.

Reménység Katolikus Iskola

Jaczkó Teodóra, Kövesdi Milán, Berecz Barnabás

Boros András

16.

Rózsák tere

Tóth Eszter, Gelencsér Bíborka

Koroknai Gabriella

17.

Szent Angéla Ferences Ált. Isk. , Budapest

Bodó Nagy Szilveszter, Takács-Muhar Dávid

Takács-Muhar Éva

18.

Szent Bazil Általános Iskola, Hajdúdorog

Feldmajer Ákos, Kardos Kata, Koszta János

 

Boksay Péter

19.

Szent Erfém Ált. Isk. Debrecen

Karászi Lili, Nyirán Anna, Urbán Janka

Sivadó Miklós

20.

Szent Mihály Gör. Kat. Ált. Isk. Nyíradony

Kiss Marcell, Erdei Janka, Varga Elizabet

Papp Miklós

21.

Szent Piroska Gör. Kat. Ált . I. Nyíracsád

Szilágyi Balázs, Széll Nóra, Kerti Benedek

Tóth Elek

22.

Téglási Parókia

Dudás Imre, Kása Fruzsina, Szegedi Anna

Urgyán Antal

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

7-8. osztály

1.

Budapesti Piarista gimnázium

Berecz Márton, Jaczkó Mátyás, Seres Máté

Boros András

2.

Hajdúdorogi Parókia

Bereczki Evelin, Pocsai Máté, Szőke László

Boksay Péter

3.

Hajdúnánási  Szervező Lelk.

Fehérvári Dóra, Kerékjártó Panna, Nida Jácint

Kaskötő Jánosné

4.

Karolina Általános Iskola

Szeged

Hornyák András, Drávai Benedek, Németh Martin

Drávai Kovács Ágnes

5.

Kispesti Parókia

Ihnáth Marcell, Vénusz Vilma, Wáczek Fruzsina

Boros András

6.

Kőrösi Csoma S. Ref.Gim. Hajdúnánás

Czifra Anna, Halmi Zoltán, Urgyán Bálint

Szaplonczay Gergely

7.

Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk. Fülöp

Kiss Márk, Erdei Dóra

Csingi Zoltán

8.

Nyíracsádi Parókia

Fazekas Anita, Papp Dávid, Ternován Szabolcs

Tóth Elekné

9.

Nyíradonyi Parókia

Szilágyi Anita, Verdes Ágnes, Sarkadi Ramóna

Szikora József

10.

Rákosmentei Parókia

Csopják Dorina, Horvát-Karajz Viktória, Andrási Kristóf

Gulybán Gergely

11.

Rózsák terei Parókia

Mócz Botond, Tóth Botond

Koroknai Gabriella

12.

Szent Bazil Általános Iskola, Hajdúdorog

Dallos-Nagy Máté, Petneházi Péter, Orosz Boglárka

Boksay Péter

13.

Szent Erfém Ált. Isk. Debrecen

Al-Schrebche Jázmin, Hajós Gertrúd, Szilágyi Kitti Zoé

Sivadó Miklós

14.

Szent Mihály Gör. Kat. Ált. Isk., Nyíradony

Vass Panna, Szabó Flóra, Lakatos Evelin

Szikora József

15.

Szent Piroska Gör. Kat. Ált . I. Nyíracsád

Hudácskó Dóra, Szabó Ágnes, Szűcs Ákos

Tóth Elek

 

VEZETŐ HÍREK
2019.08.20. - Hangos kiegészítés a szertartási utasításhoz

A zsolozsma az egyház imádsága - 2019. augusztus 19-25.

A Krisztusba vetett hit zarándokútján - Nagybúcsú Máriapócson
 
AKTUÁLIS
Hölgyek számára szervez zarándoklatot a pécsi parókia

Ismét lesz Szent Liturgia a londoni görögkatolikusoknak
 
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
2019.08.20. - Hangos kiegészítés a szertartási utasításhoz

A zsolozsma az egyház imádsága - 2019. augusztus 19-25.

A Krisztusba vetett hit zarándokútján - Nagybúcsú Máriapócson
 
AKTUÁLIS
Hölgyek számára szervez zarándoklatot a pécsi parókia

Ismét lesz Szent Liturgia a londoni görögkatolikusoknak
 
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
Görögkatolikus szentföldi zarándoklat
Görögkatolikus szentföldi zarándoklat  class=
 
Ismét lesz Szent Liturgia a londoni görögkatolikusoknak ...
Ismét lesz Szent Liturgia a londoni görögkatolikusoknak  ... class=
 
Hölgyek számára szervez zarándoklatot a pécsi parókia
Hölgyek számára szervez zarándoklatot a pécsi parókia class=
 
A kenyértörésben továbbra is velünk marad - célba ért...
A kenyértörésben továbbra is velünk marad - célba ért... class=
 
A Krisztusba vetett hit zarándokútján - Nagybúcsú Mári...
A Krisztusba vetett hit zarándokútján - Nagybúcsú Mári... class=
 
A zsolozsma az egyház imádsága - 2019. augusztus 19-25.
A zsolozsma az egyház imádsága - 2019. augusztus 19-25. class=