Dánielfy Gergő koncertjével és közös szurkolással indul a II. Görög Nyári Esték
2021-07-05 06:06:17
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Szabadidő
Debrecen
Hagyományteremtő szándékkal indította útjára a Görög Nyári Esték programsorozatot tavaly a Debreceni Görögkatolikus Parókia. Az idei első nyáresti találkozás az Európa Bajnokság döntőjének napján lesz, így Dánielfy Gergő koncertje után közös szurkolásra is invitálják a kedves testvéreket. Részletek a plakáton.