Október 6-án ismét útnak indult Debrecenből az Apák zarándoklata. A két nap lehetőséget adott a résztvevőknek a lelki megerősödésre, hogy még jobb emberek, férjek, apák lehessenek. Az erről készült kisfilmet itt tekinthetik meg.