"Tanításom nem tőlem való, hanem attól, aki küldött. Aki készen van rá, hogy teljesítse akaratát, meggyőződhet róla, vajon Istentől való-e ez a tanítás, vagy csak magamtól beszélek. Aki magától beszél, a saját dicsőségét keresi. Aki azonban annak dicsőségén munkálkodik, aki őt küldte, az igaz, s nincs benne hamisság." (Jn 7,14)
Jézus ima találkozó lesz Debrecenben, az Attila téri főszékesegyházban Kocsis Fülöp metropolita részvételével. Az imádság vecsernyével kezdődik.