Mint arról korábban beszámoltunk, május 12-én jótékonysági hang-áhítat volt az Attila téri főszékesegyházban az üldözött keresztények megsegítésére. A rendhagyó koncertről a Debrecen Televízió Kulturális magazinműsorába, a Debreceni Színképekbe is készült egy összeállítás.