Óvodás tornaverseny - dobogós lett a Szent Efrém csapata

2018-11-28 10:01:05
Szerző: Bakajsza Anikó - Hajdúdorogi Főegyházmegye
Sport
Debrecen
Óvodánk, Halacska Csoportjából 10 gyermek (5 fiú és 5 lány) november 24-én, szombaton, részt vett a Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, a HBM Torna Szövetség és a Vénkerti Diáksport Egyesület által megszervezett óvodás tornaversenyén.

A gyermekek izgatottan és lelkesen készültek a versenyre. Voltak, akik már a tavalyi évben is részt vettek, így nekik a feladatok ismerősek voltak. Mindannyian nagyon odafigyelve és koncentrálva készültek. Lelkesek voltak, hogy ők képviselhetik az óvodánkat.

A verseny napján a szülők kisérték el a gyermekeket a versenyre, melynek helyszíne a Vénkerti Általános Iskola és AMI tornaterme volt. Mindannyian nagyon izgatottak voltak. A 6 óvoda vett részt a versenyen. A feladatok között szerepelt a híd tornagyakorlat, talajgyakorlat, terpeszülés és nyuszi ugrás. A regisztráció után bemelegítettünk, majd megkaptuk a pontos sorrendet. A feladatokat nagyon pontosan, összerendezetten, odafigyelve és koncentráltan hajtották végre.

A gyakorlatok után következett az eredményhirdetés. Csapatunk a 3. helyezést érte el, így felkerültünk a dobogóra. Jutalmuk volt egy kupa, minden gyermeknek érem és oklevél. Mindannyian nagyon boldogok voltak, és büszkék voltunk magunkra, hogy ilyen szép eredményt értünk el. Reméljük jövőre ismét javíthatunk az eredményünkön.

VEZETŐ HÍREK
Jótékonykodtak a Lutitiások-Lakásotthonban élő gyermekeket ajándékoztak meg

Az emberi jogokkal ismerkedtek Finnországban a nyíracsádiak-videóval!

"Ki az én otthonom?"-Vadonatúj parókiát szenteltek Hajdúböszörményben

AKTUÁLIS
II. Ignác Efrém szír ortodox pátriárkával találkozik Fülöp atya, Budapesten

Debrecen helyett Budapesten tart december 14-én előadást a keresztényüldözésről Fülöp atya