Az Istenszülő oltalmának napján, október 1-én kettős ünnep volt Beregdarócon. Orosz Atanáz püspök, a miskolci Egyházmegye főpásztora a 130 éves templom búcsúünnepén szentelte pappá Szikora Ede Szabolcs diakónust.