Az újfehértói görögkatolikus templomban tartják a szentelést
2017. április 23-án, vasárnap 10.00 órai kezdettel az újfehértói görögkatolikus templomban Kocsis Fülöp metropolita a Nyíregyházi Egyházmegye áldozópapjává szenteli Iski Péter újfehértói diakónust.