Riport a házasság és az egyházi rend szentségét egyaránt megélő párokról
2020-02-13 10:16:37
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Görögkatolikus Médiaközpont
Február 9. és 16. között tizenharmadik alkalommal rendezik meg hazánkban a Házasság hetét. A keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával megvalósuló programsorozathoz műsorunkkal kapcsolódunk. A Görögkatolikus Médiaközpont összeállítása azért különleges, mert benne olyan fiatal párokkal találkozunk, akik a házasság és az egyházi rend szentségét egyaránt megélik.