Június 2-án a debreceni Szent Anna-székesegyházban hálaadó szentmisével zárult a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye alapításának 25. évfordulójára szervezett programsorozat. A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós keresztjének jelenlétében végzett ünnepi szentmise főcelebránsa Erdő Péter bíboros, prímás volt. A Görögkatolikus Médiaközpont is jelen volt a jeles alkalmon, összefoglalójukat ajánljuk szeretettel.