Idén is megrendezi a nagy népszerűségnek örvendő karácsonyváró programját a Hajdúdorogi Főegyházmegye. Az Úton Betlehembe program házigazdái a tócóskertiek lesznek, így mindannyian megcsodálhatjuk Debrecen új görögkatolikus templomát is! A részletes programmal hamarosan jelentkezünk!