Kerületi hittanversenyt rendeztek

Kerületi hittanversenyt rendeztek

2024-02-01 14:55:23
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Ifjúsági
Oktatás
Hajdúdorogi Főegyházmegye
A fiatalok legközelebb Hajdúdorogon, a főegyházmegyei döntőben mérik össze tudásukat, onnan pedig irány a máriapócsi döntő!

Az idei évben január végén rendezték meg a három egyházmegye esperesi kerületeiben a hittanversenyeket. A Hajdúdorogi Főegyházmegye hat esperesi kerületében: Budapesten, Debrecenben, Hajdúdorogon, Nyíradonyban, Szegeden és Pécsett találkoztak a lelkes hittanosok és felkészítőik. A fiatalok legközelebb Hajdúdorogon, a főegyházmegyei döntőben mérik össze tudásukat, onnan pedig irány a máriapócsi döntő!

A kerületben lévő fiatalok versenyeredményei a következőek: 

Debreceni Esperesi Kerület

5-6. évfolyam:

1. helyezett: Pósán Léna, Kóté Gemma

Debreceni Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Glevitzkyné Mudri Szilvia

2. helyezett: Pisák Lelle, Pisák Lilla

Debreceni Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Medvéné Farkas Judit

3. helyezett: Molnár Kincső, Csizmadia-Pethő Dorottya

Debreceni Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Glevitzkyné Mudri Szilvia

4. helyezett: Mulik Dorka, Borbíró Jázmin

Hajdúszoboszlói Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Fekete András

7-8. évfolyam:

1. helyezett: Tasi Léna, Mosolygó Boglárka

Debreceni Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Glevitzkyné Mudri Szilvia

2. helyezett: Cseke Roland Sándor, Erdei Bálint, Huszthy Boldizsár

Debrecen-Csapókerti Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Borza Vajk

 

Pesti Esperesi Kerület

7-8. évfolyam:

1. helyezett: Lovas Dorina, Lupócz Marcell Róbert, Lupócz Benedek Pál

Budapesti Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Balázs Mihály

2. helyezett: Makai Balázs, Demeter Anna, Demeter Bálint

Budapest-Újpesti Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Czirják János Tamás

 

Pécs Esperesi Kerület

7-8. évfolyam:

1. helyezett: Pálszabó Anna, Várszegi Márton, Várszegi Zalán

Székesfehérvári Görögkatolikus Szervezőlelkészség, hitoktató: Jármi Zoltán

 

Nyíradonyi Esperesi Kerület

5-6. évfolyam:

1. helyezett: Borbély Nikoletta, Ferencz Lara, Dublinszki Sándor

 Nyíradonyi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Molnárné Ozsváth Emma

2. helyezett: Adomán Panna, Csige György Harmat, Moczok Nóra

Létavértesi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Máté Ilona

3. helyezett: Bartos Gergely, Varga Richárd, Kerékgyártó Ilona

Létavértesi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Máté Ilona

7-8. évfolyam:

1. helyezett: Lőrincz Patrícia, Murányi László, Kiss Dávid

Nyírábárnyi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Sási Péter

2. helyezett: Menyhárt Csenge, Csige Mandula, Csengeri Hanna

Létavértesi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Máté Ilona

3. helyezett: Balogh Benedek, Harmati Bence

Létavértesi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Máté Ilona

4. helyezett: Várnagy Vanda, Balogh Károly

Álmosdi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Munkácsi Tamás

5. helyezett: Kósa Gréti, Deme Fanni, Mudra Bianka

Nyírmártonfalvi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Tarapcsák János

 

Hajdúdorogi Esperesi Kerület

5-6. évfolyam:

1. helyezett: Nagy Gellért, Varga Antal 

Hajdúböszörményi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Molnár Erika

2. helyezett: Orosz Dávid, Bódi Zsófia Andrea, Volosinovszki Dániel

Hajdúdorogi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Dalanics Zoltán

3. helyezett: Orosz Csenge, Péter-Szarka Anna, Kondás Dóra

Hajdúdorogi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Dalanics Zoltán

7-8. évfolyam:

1. helyezett: Tóth Ferenc, Juhász Dóra Mária, Török Mihály

Hajdúdorogi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Dalanics Zoltán

2. helyezett: Varga Míra, Marton Nikoletta, Nagy Regő, Szabó Mihály

Hajdúböszörményi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Bodogán László

3. helyezett: Molnár Zsombor, Tóth Tamás Márk

Hajdúdorogi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Dalanics Zoltán

 

Szegedi Esperesi Kerület

5-6. évfolyam:

1. helyezett: Szabó Zselyke, Vén Adél, Bodnárik Levente

Kecskeméti Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Kovács Lászlóné, Baranyi-Bozi Károly, Feczák Lászlóné

2. helyezett: Tóth Adrienn, Tóth Árpád, Borka Zétény

Szegedi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Veres Zoltán

7-8. évfolyam:

1. helyezett: Biró Kata, Seres Nóra, Horváth Boglárka

Makói Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Bíró István

2. helyezett: Balogh Adél, Retek Viktória, Borka Hunor

Szegedi Görögkatolikus Parókia, hitoktató: Veres Zoltán

VEZETŐ HÍREK
Hamarosan bemutatnak egy dokumentumot Péter primátusára vonatkozóan

Felelősek vagyunk a teremtett világért is - díjazták a kispestiek szorgalmát

Múzeumok éjszakája a Görögkatolikus Múzeumban
 
AKTUÁLIS
VEZETŐ HÍREK
Hamarosan bemutatnak egy dokumentumot Péter primátusára vonatkozóan

Felelősek vagyunk a teremtett világért is - díjazták a kispestiek szorgalmát

Múzeumok éjszakája a Görögkatolikus Múzeumban
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
Múzeumok éjszakája a Görögkatolikus Múzeumban
Múzeumok éjszakája a Görögkatolikus Múzeumban
 
Felelősek vagyunk a teremtett világért is - díjazták a ...
Felelősek vagyunk a teremtett világért is - díjazták a ...
 
Hamarosan bemutatnak egy dokumentumot Péter primátusára v...
Hamarosan bemutatnak egy dokumentumot Péter primátusára v...
 
Előrevivő következtetéseket kell levonni - a debreceni e...
Előrevivő következtetéseket kell levonni - a debreceni e...
 
A legjobb tanár az, aki utat mutat - pedagógusbúcsút ren...
A legjobb tanár az, aki utat mutat - pedagógusbúcsút ren...
 
A Hajdúdorogi Főegyházmegye közleménye
A Hajdúdorogi Főegyházmegye közleménye