A keresztények egysége teszi hitelessé a tanúságtételt - az ökumenikus imahét országos nyitó istentisztelete
A budapesti Deák téri evangélikus templomban tartották meg az ökumenikus imahét országos nyitó istentiszteletét január 16-án. Az eseményen Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek és Balog Zoltán, a Dunamelléki Református Egyházkerület püspöke, a Zsinat lelkészi elnöke mondott beszédet. A szertartáson Fülöp metropolita atya is részt vett.